FAQ

NA JAKIM TERENIE ŚWIADCZYSZ USŁUGI FOTOGRAFII ŚLUBNEJ?
Jako fotograf ślubny pracuję w głównie w województwie Lubelskim (najczęściej w miastach: Kraśnik, Lublin, Chełm, Lubartów, Parczew, Krasnystaw, Zamość, Biłgoraj, Stalowa Wola i okolice). Zlecenia wykonuję także w różnych zakątkach całego kraju. Nie ma znaczenia gdzie mieszkacie i gdzie planujecie swój ślub lub sesje plenerową, pojadę tam bez wahania by udokumentować ten ważny dla Was dzień.

 

JAK WYGLĄDA PRACA FOTOGRAFA W DNIU ŚLUBU?
Na ślubie kościelnym zazwyczaj towarzyszę Wam przez cały dzień począwszy od przygotowań aż po oczepiny. Staram się uwiecznić każdy szczegół nie przeszkadzając przy tym 😉

 

CZY POSIADASZ ZAŚWIADCZENIE Z KURII ZEZWALAJĄCE NA FOTOGRAFOWANIE W KOŚCIELE PODCZAS ŚLUBU?

Tak, przeszedłem kurs i posiadam upoważnienie wystawione przez Kurię Metropolitalną na fotografowanie podczas liturgii.

 

ILE TRWA I JAK WYGLĄDA SESJA PLENEROWA?

Ślubna sesja plenerowa trwa około 3-4 godzin. Wspólnie ustalamy termin sesji oraz miejsce w jakim się odbędzie. Jest to nasze wspólne przedsięwzięcie podczas, którego najważniejsza jest dobra zabawa i swobodna atmosfera.

 

ILE TRZEBA CZEKAĆ NA ZDJĘCIA

Wybrane zdjęcia umieszczone zostaną po 4-5 tygodniach w prywatnej galerii, do której otrzymacie login i hasło, dzięki czemu będziecie mogli udostępnić fotografie swoim bliskim i znajomym. Czas obróbki zdjęć, przygotowania albumów oraz pozostałych materiałów wynosi około 2 – 3 miesiące choć przeważnie jest to trochę szybciej. Nie lubię trzymać zdjęć długo i niepokoić klientów, więc nie musicie się bać o terminowość.

 

W JAKIM STOPNIU INGERUJESZ W ZDJĘCIE PODCZAS OBRÓBKI?

Obróbka cyfrowa zdjęć sprowadza się do wywołania negatywu cyfrowego, polegającego na wyrównaniu i korekcji światła, poprawie kontrastu, zwiększeniu lub zmniejszeniu nasycenia kolorów. W razie potrzeby dokonuję niezbędnego retuszu. Zwracam szczególną uwagę by moje zdjęcia były naturalne. Sami możecie ocenić efekt obróbki cyfrowej zaglądając do portfolio.

 

W JAKIEJ FORMIE OTRZYMAMY ZDJĘCIA?

Wszystkie zdjęcia otrzymacie w formacie cyfrowym, nagrane na wyjątkowych pendrive. W zależności od pakietu otrzymacie również odbitki. Możecie zamówić również fotoksiążki, fotoalbumy lub większą ilość odbitek.

 

CHCIELIBYŚMY ZOBACZYĆ WIĘCEJ TWOICH ZDJĘĆ, CZY ISTNIEJE TAKA MOŻLIWOŚĆ?

Oczywiście możemy umówić się na spotkanie, na którym będziecie mogli obejrzeć gotowe reportaże ślubne oraz przykładowe fotoksiążki.

 

JEŚLI ZDECYDUJEMY SIĘ NA TWOJE USŁUGI, TO CO DALEJ?

Zapraszam do kontaktu mailowego michal@wlodarczuk.pl lub telefonicznie 514962086